Skip to main content

Tapety w pokoju dziecięcym – zobacz różne aranżacje

Szukasz pomysłu ma ozdobienie ścian w pokoju dziecięcym? Chcesz stworzyć aranżację z ukochanymi przez dziecko zwierzętami? Pokój dziecka tapety może mieć wykonane w różnym stylu i kolorze. Dlatego zobacz najczęściej wybierane projekty wnętrz dziecięcych z tapetami ściennymi.

Pokój dziecka TAPETA W DINOZAURY – masz w domu małego fana dinozaurów? Chcesz wykonać perfekcyjną aranżację prehistorycznego pokoju? Wybierz jedną z trzech dostępnych dokumentacji dla projektu pokoju z dinozaurami i stwórzcie wspólnie pokój marzeń.

Do wykonania aranżacji tego pokoju użyto tapety ściennej z rysunkami dinozaurów. Ilustracja przedstawia prehistoryczny las a w nim różne rodzaje dinozaurów. Całość utrzymana jest w kolorystyce stonowanej zieleni i brązu. Pozostałe część aranżacji zawiera dodatkowo pasujące naklejki z dinozaurami oraz elementy dekoracyjne w tej tematyce. Cały projekt pokoju dinozaurów gotowy do zamówienia znajdziesz TU.

pokój dziecięcy tapeta dinozaury aranżacja pokoju z dinozaurami dla dziecka

Pokój dziecka TAPETA W LAS – Wybór leśnych tapet jest spory. Warto wybrać taką, która nie zdominuje lecz podkreśli charakter wnętrza.

W aranżacji pokoju leśnego użyto jasnej tapety w delikatny wzór drzew brzozy. Do niej doczepiono małe ptaszki na patyczkach aby stworzyć efekt przestrzennej dekoracji. Pozostałe dodatki w pokoju są nieco ciemniejsze aby tworzyć pożądany kontrast w aranżacji. Cały projekt pokoju leśnego gotowy do zamówienia znajdziesz TU.

pokój dziecięcy leśny z motywem lasu dla dziecka

Pokój dziecka TAPETA MORSKA – Delikatny niebieski wzór morskich stworzeń idealnie podkreśla charakter wnętrza. Narysowane delikatną kreską wieloryby, są piękną ozdobą pokoju. Te majestatyczne stworzenia sprawiają, że ma się wrażenie przebywania w głębinach oceanu.

Całość utrzymana jest w kolorystyce bieli oraz wielu odcieni niebieskiego. Pozostałe elementy wystroju wnętrza również nawiązują do stylu marynistycznego . Dobrano tu pasujące naklejki, które znalazły się na pozostałych ścianach pokoju. Cały projekt pokoju morskiego gotowy do zamówienia znajdziesz TU.

Pokój dziecka TAPETA TROPIKALNA – Twoje dziecko marzy o pokoju bogatym w zwierzęta? Zobacz aranżację pokoju tropikalnego.

Do aranżacji użyto kolorowej tapety z palmami i dzikimi stworzeniami. Twoje dziecko znajdzie tu wszystkie popularne zwierzęta jak słonie, zebry, papugi czy żyrafy. Pozostała część ścian jest bardziej stonowana i pomaga w usytuowaniu stref do zabawy i nauki w pokoju dziecięcym. Wszystkie dodatki użyte w aranżacji, wraz z tapetą, tworzą niesamowity klimat rajskiej dżungli. Cały projekt pokoju tropikalnego gotowy do zamówienia znajdziesz TU.

pokój dziecięcy tropikalny dżungla pokoik dla dziecka

Tapeta w pokoju dziecka może mieć charakter stonowanej ilustracji jak i energetycznego zdjęcia. Wybierz odpowiednią aranżację dla swojego dziecka i zamów projekt wnętrza składając zamówienie na : kontakt@dzieciecepokoje.pl

pokój dziecięcy leśny z motywem lasu dla dziecka lasPokój dla chłopcaPokój dla dziewczynkiPokoje dziecięce
15 października, 2020

Pokój dziecięcy LAS- inspiracje

Pokój dziecięcy LAS - jak go urządzić? Jakie dodatki wybrać? Twoje dziecko lubi kontakt z naturą? Chcesz aby pokój dziecięcy był przytulny, naturalny ale również wyjątkowy? Zobacz nasz pokój dziecięcy…
pokój dziecięcy tapeta dinozaury aranżacja pokoju z dinozaurami dla dzieckaPokój dla chłopcaPokój dla dziewczynkiPokoje dziecięce
9 października, 2020

Pokój dziecka tapeta w aranżacji pokoju

Tapety w pokoju dziecięcym - zobacz różne aranżacje Szukasz pomysłu ma ozdobienie ścian w pokoju dziecięcym? Chcesz stworzyć aranżację z ukochanymi przez dziecko zwierzętami? Pokój dziecka tapety może mieć wykonane…
pokój dla dziewczynek sióstr szaro różowyPokój dla dziewczynkiPokoje dziecięce
7 października, 2020

Pokój dziewczynek

Najlepszy pokój dla dziewczynek i sióstr w każdym wieku. Urządzasz pokój dla córek? Musisz pogodzić dwa charaktery w jednym pokoju? Zobacz pokój dziewczynek, który zachwyci obie córki stworzy miejsce do…